Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA

Sedan
Automatic
Air condition

Önemli Not: Araçlarımız sadece şoförlü olarak kiralanmaktadır. Kiralama süresindeki yakıt, otoyol, otopark gibi giderler kiralayana aittir.

Sıkça Sorulan Sorular

S: Nasıl rezervasyon yapabilirim?

C: Seçtiğiniz aracın müsaitlik durumunu öğrendikten sonra toplam kiralama bedelinin %50’sini ilgili banka hesaplarımıza gönderdiğiniz takdirde, araç adınıza rezerve edilecektir. Kalan bakiye kiralama gününde araç şoförüne nakit olarak ödenecektir.

S: Kiralamaya dahil olan hizmetler nelerdir?

C: Belirtilen kiralama bedelleri sadece araç ve şoför hizmetlerini kapsamaktadır. Yakıt, Otoyol, Otopark gibi tüm ücretler kiralayana aittir.

S: Araç süslemesi de fiyata dahil mi?

C: Araç süslemeleri fiyata dahil değildir. Kiralama günü araç tercih ettiğiniz çiçekçiye gönderilerek süslemeyi yaptırabilirsiniz. Ya da ekstra ücret karşılığı araç, süslemeli olarak adresinize gönderilecektir.

S: İptal ve iade hakkım var mı?

C: Deprem, Savaş, Doğal Afetler vb. gibi mücbir sebepler dışında kiralayan kiralama hizmetini başka hiçbir koşulda iptal edemez ya da iade talep edemez. Kiralama iptal edildiği takdirde hiçbir ücret iade edilmemektedir. Mücbir sebeplerde kiralama ileri bir tarihe alınacak olup, aynı veya muadil bir araç gönderimi sağlanacaktır.